"Coś o nas" - Anika Kids

Anika Kids to polskie produkty wykonane od początku do końca własnoręcznie, a co za tym idzie, każdy produkt wychodzący z naszej pracowni krawieckiej jest niepowtarzalny i wyjątkowy.

Jesteśmy rodzinną firmą która oferuje wszystko to co najlepsze dla każdego malucha i nie tylko. W naszej pracowni szyjemy kołderki, kocyki, poduszeczki, pościel, akcesoria do wózka, zabawki rozwijające zdolności małych odkrywców, przytulanki oraz wiele innych mięciutkich produktów idealnych do przytulania.

W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę kolorów i wzorów tkanin, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Tworzymy połączenia delikatne i subtelne, które na pewno przypadną do gustu wielbicielom klasyki i spokojnych wnętrz. Dla osób ceniących oryginalność i nietuzinkowe rozwiązania polecamy bardziej odważne połączenia wzorów i kolorów. Soczyste kolory oraz wyraziste wzory tkanin sprawiają, że nasze produkty bardzo podobają się dzieciom.

Wiemy jak ważny w życiu dziecka jest dotyk, dlatego w trosce o użytkowników naszych akcesoriów zadbaliśmy, aby tkaniny, z których są wykonane były certyfikowane, były najwyższej jakości oraz nie zawierały szkodliwych dla zdrowia dzieci substancji i niebezpiecznych elementów. Dbamy o każdy najmniejszy szczegół. Naturalnie miękkie i przytulne tkaniny jak również antyalergiczne wypełnienie sprosta oczekiwaniom wymagającej mamy.

W naszej pracowni krawieckiej panuje miła, rodzinna atmosfera. Wszystkie projekty tworzone są z sercem i uśmiechem. Z chęcią doradzamy i pomagamy zrealizować określony cel a także jesteśmy otwarci na propozycje i pomysły naszych klientów.

Pragniemy, aby każdy mógł pozwolić sobie na chwilę przyjemności, dlatego dbamy, aby nasze produkty były w cenach dostępnych dla wszystkich.

Zadowolone miny i szerokie uśmiechy dzieci oraz dorosłych potwierdzają, że nasza praca spełnia marzenia innych oraz nasze - daje radość oraz poczucie bezpieczeństwa.

Zapraszamy do zakupów